Po 10 metų pertraukos Oreivystės centras / Ballooning.LT ir vėl organizuoja atvirą 26-ąjį Lietuvos karšto oro balionų čempionatą. Šįkart renginys vyks 2018 m. gegužės 24 – 27 dienomis Ukmergėje ir Ukmergės apylinkėse. Čempionatas vyks kartu su Ukmergės savivaldybės organizuojamomis Ukmergės miesto dienomis.

Oro balionai - aristokratiškas užsiėmimas, o Ukmergė - Lietuvos dvarų kraštas. Tad šis oro balionų čempionatas bus išties aristokratiškas. Varžybų centras ir visi renginio dalyviai bus įkurti kunigaikščių Radvilų rezidencijoje, klasicizmo stiliaus rūmuose - Taujėnų dvare.

Renginyje dalyvaus 30 stipriausių, gudriausių ir labiausiai patyrusių oro balionų ekipažų iš Lietuvos ir užsienio, taip pat keletas fiestos balionų. Iš viso renginyje planuojami 35 oro balionai, apie 150 dalyvių.

26–ojo  atviro Lietuvos oro balionų čempionato metu Oreivystės centras / Ballooning.LT sieks maksimaliai suderinti sportinius, pažintinius dalyvių tikslus ir tuo pačiu pradžiuginti Ukmergės miesto ir apylinkių gyventojus. Juk Lietuvos čempionatas Ukmergės rajone vyksta pirmą kartą. Todėl daugelis skrydžių planuojama virš Ukmergės. Skrydžiai bus ne tik turiningi bei įdomūs sportine prasme, bet ir matomi Vilkmergės krašto gyventojams. Miesto gyventojus ir svečius planuojama nudžiuginti naktiniu oro balionų paradu.

Kviečiame dalyvauti šiame išskirtiniame renginyje visus Lietuvos oro balionų pilotus.

Neturite piloto licencijos, bet norėtumėte dalyvauti ir Jūs ? Tapkite savanoriu, padėkite suorganizuoti tai, kas džiugins mus visus... 

Renginio programą rasite čia.

Pagarbiai,

Kęstutis Petronis 
Renginio direktorius 
Tel. +370 698 06775 
El.paštas ukmerge2018@oreivystescentras.lt