Šiaulių bulvaras, Katedra, Saulės berniukas, tyvuliuojantys Talšos ir Rekyvos ežerai, Zoknių oro uostas – visa tai kaip ant delno skrendant oro balionu Šiauliuose. Taigi ar nevertėtų to pamatyti?

Šiauliai yra palankūs skrydžiams oro balionais, nes čia galima skristi, esant bet kurios krypties vėjui ir praskristi visą miestą. Dažniausiai balionai kyla prie Šiaulių aplinkkelio ir nusileidžia už miesto ribų.

Skrydžiams Šiauliuose gali būti šiokių tokių apribojimų dėl Zoknių oro uosto, todėl dėl skrydžio detalių maloniai prašome derintis iš anksto. Skrydžiai Šiauliuose vyksta surinkus ne mažesnę, nei 4 asmenų grupę.

Pirmąkart skridusieji bus pakrikštyti pagal senas oreivių tradicijas, Jums bus suteikti garbingi titulai ir krikšto vardai, įteikti pirmojo skrydžio sertifikatai. 

Į skrydžio kainą įeina valandos trukmės skrydis, profesionalaus piloto paslaugos, jaukus ir šiltas aptarnavimas, krikštynų ceremonija, pirmojo skrydžio sertifikatas, kitos malonios staigmenos. Jūsų sveikata skrydžio metu yra apdrausta 250 000 EUR sumai.

Jūsų paslaugoms 2/3-vietis, 4-vietis, 6-viečiai, 8-vietis, 10-vietis ir 16-vietis oro balionai.