Skrydis oro balionu Vilniuje paliks neišdildomų įspūdžių! Oro balionai – seniausia ir romantiškiausia oro transporto priemonė. Išrasti 1783 metais oro balionai plačiai naudojami ir dabar. Dėl savo aristokratiškos prigimties oro balionai yra laikomi turtingųjų privilegija, o skrydžiai oro balionu - aristokratišku užsiėmimu.Vilnius – vienas gražiausių Europos miestų ir viena iš nedaugelio Europos sostinių, virš kurios vis dar galima praskristi oro balionu. Pastaruoju metu skrydžiai virš Vilniaus yra ribojami dėl intensyvaus Vilniaus oro uosto darbo. Skristi virš Vilniaus galime, jei vėjo kryptis yra iš Rytų, Pietryčių ar Pietvakarių ir jei matomumas yra didesnis nei 5 km. Bet kuriuo atveju, prieš pakylant, turime gauti Skrydžių valdymo tarnybos leidimą. Kartais nutinka, kad Skrydžių valdymo tarnyba nesuteikia leidimo skristi oro balionams, ir skrydį tenka atšaukti paskutinę minutę. 

Jei norite iš oro baliono pamatyti  būtent Vilnių, rinkitės šitą paslaugą. Mes padarysime viską savo galimybių ribose, kad suorganizuotume gražų skrydį virš Vilniaus. Tačiau savo skrydžio gali tekti palaukti. Jei nenorite ar negalite laukti, rinkitės skrydį Trakuose, Kaune ar Vidurio Lietuvoje. Tokiu atveju pasiūlysime Jums nuostabų skrydį vienoje iš šių vietų.

Pirmąkart skridusieji oro balionu bus pakrikštyti pagal senas oreivių tradicijas, Jums bus suteikti garbingi titulai ir krikšto vardai, įteikti pirmojo skrydžio sertifikatai.

Į skrydžio kainą įeina valandos trukmės skrydis, profesionalaus piloto paslaugos, jaukus ir šiltas aptarnavimas, krikštynų ceremonija, pirmojo skrydžio sertifikatas, kitos malonios staigmenos. Jūsų sveikata skrydžio metu yra apdrausta 250 000 EUR sumai.

Jūsų paslaugoms 2/3-vietis, 4-vietis, 6-viečiai, 8-vietis, 10-vietis  ir  16-vietis oro balionai .