Skrydis oro balionu Vilniuje paliks neišdildomų įspūdžių! Oro balionai – seniausia ir romantiškiausia oro transporto priemonė. Išrasti 1783 metais oro balionai plačiai naudojami ir dabar. Dėl savo aristokratiškos prigimties oro balionai yra laikomi turtingųjų privilegija, o skrydžiai oro balionu - aristokratišku užsiėmimu.Vilnius – vienas gražiausių Europos miestų ir viena iš nedaugelio Europos sostinių, kuriuose galima laisvai skraidyti oro balionais. Nepraleiskite progos pamatyti šio UNESCO paminklo iš viršaus ir parodyti jo savo svečiams. 

Vilniuje oro balionai dažniausiai kyla Baltojo tilto arba Žvėryno pievoje, prie „Litexpo“ parodų rūmų, Valakampiuose (priklausomai nuo vėjo krypties) ir visada stengiasi praskristi virš / šalia Vilniaus senamiesčio.

Ypač gražu skristi Vilniuje, esant Vakarų vėjui: pakilę Vingio parke oro balionai išdidžiai praskrenda išilgai Basanavičiaus gatvės, senamiesčio pietinės dalies, Užupio ir nusileidžia Pavilniuose. Kairėje pusėje žavingi čerpių stogai, dešinėje – Vilniaus oro uoste kylantys ir besileidžiantys lėktuvai...

Pirmąkart skridusieji oro balionu bus pakrikštyti pagal senas oreivių tradicijas, Jums bus suteikti garbingi titulai ir krikšto vardai, įteikti pirmojo skrydžio sertifikatai.

Į skrydžio kainą įeina valandos trukmės skrydis, profesionalaus piloto paslaugos, jaukus ir šiltas aptarnavimas, krikštynų ceremonija, pirmojo skrydžio sertifikatas, kitos malonios staigmenos. Jūsų sveikata skrydžio metu yra apdrausta 250 000 EUR sumai.

Jūsų paslaugoms 2/3-vietis, 4-vietis, 6/7-viečiai, 8/9-vietis, 10-vietis  ir  16-vietis oro balionai .