Skrydis oro balionu Ukmergėje paliks neišdildomų įspūdžių! Oro balionai – seniausia ir romantiškiausia oro transporto priemonė. Išrasti 1783 metais oro balionai plačiai naudojami ir dabar. Dėl savo aristokratiškos prigimties oro balionai yra laikomi turtingųjų privilegija, o skrydžiai oro balionu - aristokratišku užsiėmimu.

Ukmergės senamiestis – vienas iš septynių vertingiausių Lietuvoje. Jame iš paukščio skrydžio galite pamatyti jo įspūdingą grožį, kuriame išvysite: Šv. Apaštalų Petro ir Povilo, Šv. Trejybės bažnyčias, senosios gaisrinės bokštą, pilies parką ir miesto panoramą.

Šiais metais Oreivystės klubas Jus kviečia pamatyti Ukmergės rajono dvarų žiedą. Besisvečiuodami Ukmergės rajone Jūs turėsite išskirtinę progą iš baliono krepšio apžvelgti A. Smetonos rezidenciją, Šventupės, Vaikuškio, Lyduoklių dvarus, Siesikų rūmus bei garsųjį Taujėnų dvarą. Visi istoriniai paminklai išsidėstę nuostabios gamtos apsuptyje, ežerų bei upių pašonėje. Todėl tie, kurie yra neabejingi mūsų kraštui, gamtai ir architektūrai, kviečiame visą tai pamatyti iš kitos perspektyvos – oro baliono.

Pirmąkart skridusieji oro balionu bus pakrikštyti pagal senas oreivių tradicijas, Jums bus suteikti garbingi titulai ir krikšto vardai, įteikti pirmojo skrydžio sertifikatai. 

Į skrydžio kainą įeina valandos trukmės skrydis, profesionalaus piloto paslaugos, jaukus ir šiltas aptarnavimas, krikštynų ceremonija, pirmojo skrydžio sertifikatas, kitos malonios staigmenos. Jūsų sveikata skrydžio metu yra apdrausta 250 000 EUR sumai.

Jūsų paslaugoms 2/3-vietis, 4-vietis, 6-viečiai, 8-vietis, 10-vietis  ir  16-vietis oro balionai.