Skrydis oro balionu Molėtuose paliks neišdildomų įspūdžių! Oro balionai – seniausia ir romantiškiausia oro transporto priemonė. Išrasti 1783 metais oro balionai plačiai naudojami ir dabar. Dėl savo aristokratiškos prigimties oro balionai yra laikomi turtingųjų privilegija, o skrydžiai oro balionu - aristokratišku užsiėmimu.

Molėtai – tikra gamtos ir ežerų karalystė! Didžiausi ežerai, kuriuos išvysite tai Stirniai, Baltieji ir Juodieji Lakajai, Galuonai, Kertuojai, Siesartis, Aiseto ir Asvejos dalys. Pro rajoną teka Virinta ir Siesartis. Bei, žinoma, Jos didenybė – Labanoro giria, kurioje rytinio skrydžio metu galite išvysti ne tik nuostabų vaizdą, bet ir gausybę laukinių gyvūnų. Tai mažas, tačiau nuostabus Lietuvos miestelis, kurio grožis iš paukščio skrydžio nepaliks abejingų ir pamatytas vaizdas atmintyje išliks ilgam!

Pirmąkart skridusieji oro balionu bus pakrikštyti pagal senas oreivių tradicijas, Jums bus suteikti garbingi titulai ir krikšto vardai, įteikti pirmojo skrydžio sertifikatai. 

Į skrydžio kainą įeina valandos trukmės skrydis, profesionalaus piloto paslaugos, jaukus ir šiltas aptarnavimas, krikštynų ceremonija, pirmojo skrydžio sertifikatas, kitos malonios staigmenos. Jūsų sveikata skrydžio metu yra apdrausta 250 000 EUR sumai.

Jūsų paslaugoms 2/3-vietis, 4-vietis, 6-viečiai, 8-vietis, 10-vietis  ir  16-vietis oro balionai.