Kas gali būti išskirtinesnio už skrydį Lietuvos uoste Klaipėdoje arba Palangoje?  Šalia banguojanti jūra, uosto kranai, arba grakščiai besisukantys vėjo malūnai …

Oro balionai Klaipėdoje dažniausiai startuoja prie Danės upės ir siekia praskristi visą uostamiestį. Palangoje balionai startuoja stadione arba kitoje pasirinktoje vietoje. Skrydžiams Klaipėdoje ir Palangoje įtakos turi jūrinis klimatas ir brizai (rytais balionai dažniausiai skrenda jūros link, vakarais – nuo jūros).

Skrydžiai Pajūryje yra retesni dėl vyraujančio stipraus vėjo. Jei turite galimybę, atvažiuokite į Vilnių, Trakus ar Kauną, čia jus nudžiuginsime ne mažiau įspūdingu skrydžiu. Jei ne, ištaikysime progą ir mielai paskraidinsime Jus pajūryje. Juk Klaipėda ir Palanga tikrai to verti!..

Skrydžiai Pajūryje vyksta surinkus ne mažesnę, nei 4 asmenų grupę. Dėl skrydžio detalių maloniai prašome kreiptis iš anksto.

Pirmąkart skridusieji bus pakrikštyti pagal senas oreivių tradicijas, Jums bus suteikti garbingi titulai ir krikšto vardai, įteikti pirmojo skrydžio sertifikatai. 

Į skrydžio kainą įeina valandos trukmės skrydis, profesionalaus piloto paslaugos, jaukus ir šiltas aptarnavimas, krikštynų ceremonija, pirmojo skrydžio sertifikatas, kitos malonios staigmenos. Jūsų sveikata skrydžio metu yra apdrausta 250 000 EUR sumai.

Jūsų paslaugoms 2/3-vietis, 4-vietis, 6-viečiai, 8-vietis, 10-vietis ir 16-vietis oro balionai.