Skrydis oro balionu Kėdainiuose paliks neišdildomų įspūdžių! Oro balionai – seniausia ir romantiškiausia oro transporto priemonė. Išrasti 1783 metais oro balionai plačiai naudojami ir dabar. Dėl savo aristokratiškos prigimties oro balionai yra laikomi turtingųjų privilegija, o skrydžiai oro balionu - aristokratišku užsiėmimu.

Kėdainių senamiestis yra vienas gražiausių Lietuvoje bei įtrauktas į kultūros paveldo registrą kaip valstybinės reikšmės urbanistikos, archeologijos, architektūros ir istorijos paminklas. Čia išvysite Šv. Juozapo, Šv. Jurgio bažnyčias, Evangelikų liuteronų ir Evangelikų reformatų bažnyčias. Taip pat Kėdainių Viešpaties Atsimainymo cerkvę. Greta nuostabaus Kėdainių senamiesčio plyti gamtos oazė. Tai Babėnų miškas, kuris yra svarbiausias miesto parkas bei Babėnų karjeras, dirbtinai iškastas dar 5-ajame dešimtmetyje. Istorija alsuojantis Kėdainių miestelis kviečia Jus visą tai išgyventi ir pamatyti iš skrydžio oro balionu virš senamiesčio stogų.

Pirmąkart skridusieji oro balionu bus pakrikštyti pagal senas oreivių tradicijas, Jums bus suteikti garbingi titulai ir krikšto vardai, įteikti pirmojo skrydžio sertifikatai. 

Į skrydžio kainą įeina valandos trukmės skrydis, profesionalaus piloto paslaugos, jaukus ir šiltas aptarnavimas, krikštynų ceremonija, pirmojo skrydžio sertifikatas, kitos malonios staigmenos. Jūsų sveikata skrydžio metu yra apdrausta 250 000 EUR sumai.

Jūsų paslaugoms 2/3-vietis, 4-vietis, 6-viečiai, 8-vietis, 10-vietis  ir  16-vietis oro balionai.