ХОТИТЕ ПОЛЕТИТЬ? БРОНИРУЙТЕ +370 652 00510

ИСПЫТАЙ
РАДОСТЬ ПОЛЕТА

ИСПЫТАЙ
РАДОСТЬ ПОЛЕТА

ИСПЫТАЙ
РАДОСТЬ ПОЛЕТА

ИСПЫТАЙ
РАДОСТЬ ПОЛЕТА

ИСПЫТАЙ
РАДОСТЬ ПОЛЕТА

ИСПЫТАЙ
РАДОСТЬ ПОЛЕТА

КУДА ЛЕТИМ СЕГОДНЯ?

ПОЛЕТ НА ВОЗДУШНОМ ШАРЕ

Романтические полеты

VIP ПОЛЕТЫ ДЛЯ ГРУП

Специальные предложения

Калькулятор ЦЕНЫ
Тип полета
Место полета
Пассажиров
0€
Полетели! Я БЫ ХОТЕЛ подарить
НАШИ ПИЛОТЫ
Oreivystės centras Ballooning.lt
Объем:
8500 m³
Год выпуска:
2019
Пассажиры:
Пилот + 14 - 16 пассаж.
Giedrius Leškevičius
Пилот с 2009 год
Опыт
1100+ часов
Номер лицензии
BPL - 151
Языки:
TRIPADVISOR ОТЗЫВЫ

Рекомендуется тур на воздушном шаре
для всех, кто посещает
Литву.

      friendly, fun, reliable, communicative crew. The service is expensive but those people are worth it. Greetings to the pilot Tomas Varkalis!

    austejak1
    9/24/2020
Следите за новостями

Подпишитесь на нас в социальных сетях
Ballooning.lt

Comments Box SVG iconsUsed for the like, share, comment, and reaction icons
Kad balionai nepasimirštų per rudenį🤓🧐🎈 1796 m. pabaigoje ir 1797 m. pradžioje Paryžiuje Garnerenas pagamino vandenilinį aerostatą ir jį kelis kartus išbandė, pirmiausia, neatleisdamas virvės, o po to du kartus balionui leisdamas laisvai kilti. Per antrąjį skrydį jis pririšo prie savo šuns parašiutą ir išmetė gyvūną iš pintinės. Šuo laimingai pasiekė žemę. 1797 m. spalio 22 d. Garnerenas sukvietė Paryžiaus grietinėlę stebėti pirmąjį žmogaus šuolį su parašiutu. Prie baliono pririšo pintinę su parašiutu. Garnerenas įlipo į pintinę ir balionas pakilo į 200 sieksnių (400 metrų) aukštį. 17 val. 29 min. Garnerenas nupjovė jungiančias virves. Sutrikę žiūrovai stebėjo, kaip pintinė vartėsi ore, ir jau nesitikėjo, kad Garnerenas išliks gyvas. Tačiau drąsuoliui buvo diagnozuotas paprasčiausias kaulo išnirimas, kurį jis patyrė trenkdamasis į žemę.

Kad balionai nepasimirštų per rudenį🤓🧐🎈
1796 m. pabaigoje ir 1797 m. pradžioje Paryžiuje Garnerenas pagamino vandenilinį aerostatą ir jį kelis kartus išbandė, pirmiausia, neatleisdamas virvės, o po to du kartus balionui leisdamas laisvai kilti. Per antrąjį skrydį jis pririšo prie savo šuns parašiutą ir išmetė gyvūną iš pintinės. Šuo laimingai pasiekė žemę. 1797 m. spalio 22 d. Garnerenas sukvietė Paryžiaus grietinėlę stebėti pirmąjį žmogaus šuolį su parašiutu. Prie baliono pririšo pintinę su parašiutu. Garnerenas įlipo į pintinę ir balionas pakilo į 200 sieksnių (400 metrų) aukštį. 17 val. 29 min. Garnerenas nupjovė jungiančias virves. Sutrikę žiūrovai stebėjo, kaip pintinė vartėsi ore, ir jau nesitikėjo, kad Garnerenas išliks gyvas. Tačiau drąsuoliui buvo diagnozuotas paprasčiausias kaulo išnirimas, kurį jis patyrė trenkdamasis į žemę.
... See MoreSee Less

10 hours ago

Load more
23 год опыт
5000+ рейсы
30 000+ пассажиров
12 опытных пилотов