Per savo veiklos istoriją Oreivystės centras organizavo daugiau nei 30 įspūdingiausių ir nepamirštamų projektų, pelniusių visuomenės dėmesį ir įvairius apdovanojimus. Štai keletas jų...2012 m. rugpjūčio 9 d. - "Piano.lt" vasaros festivalio sutiktuvėms - pirmasis pasaulyje fortepijono skrydis oro balionu (pilotas Vytautas Sviderskis).2012 m. kovo mėn. - Jungtinė žurnalo „TopGear Lietuva" ir Oreivystės centro komanda realizavo nutrūktgalvišką projektą: sukryžmino bestogį „Smart Fortwo Cabriolet" su karšto oro balionu ir atliko pirmąjį oreivystės istorijoje laisvą skrydį automobiliu (pilotas Aurimas Vengrys)...
2009 m. birželio mėn. - šv. Kristoforo orkestro skrydis oro balionu (pilotas Mindaugas Kilikevičius).

Kiti projektai

 • „Eurocentras - Lietuva atvira pasauliui” - tai 1997 m. pradėta vykdyti ilgalaikė oro balionų renginių programa. Pagal šią programą 1997 – 2003 m. Oreivystės centras organizavo 7 karšto oro balionų renginius Vilniuje, Trakuose ir Europos centre. Renginiai buvo skirti geografiniam Europos centrui pažymėti.
 • 1997 m. įvykęs pirmas oro balionų renginys „Eurocentras ’97” ir 5-asis Lietuvos oro balionų čempionatas dėl savo novatoriškumo ir senųjų tradicijų darnos buvo paskelbti Lietuvos oreivystės Renesansu.
 • 1999 m. oro balionų šventė „Eurocentras 99”, žiniasklaidos buvo pripažintas vienu įspūdingiausių vasaros renginių Vilniuje.
 • 2000 m. atgaivintas senas tradicijas turinčio (leidžiamo nuo 1935 m.) vienintelio Lietuvoje aviacinio žurnalo "Lietuvos sparnai" leidimas.
 • 2001 m. įvyko Tarptautinės oro balionų varžybos „Eurocentras 2001” ir 9-asis Lietuvos oro balionų čempionatas.
 • 2002 m. tarptautinė oro balionų šventė „Eurocentras 2002” buvo suderintas su 3 sportiniais renginiais: Europos oro balionų prieščempionačiu, 10-uoju Lietuvos ir 2-uoju Latvijos nacionaliniais čempionatais
 • 2003 m. Vilniuje įvykęs Europos oro balionų čempionatas vainikavo programą „Eurocentras - Lietuva atvira pasauliui”, į Vilnių sukvietęs apie 100 oro balionų iš visos Europos. Tai buvo didžiausias oro balionų renginys Lietuvoje per visą oreivystės istoriją.
 • 2007 m. gegužės mėnesį Oreivystės centras šventė savo 10 metų jubiliejų. Šia proga buvo suorganizuotas graži ir spalvinga oro balionų regata "STATOIL CUP 2007 - Oreivystės centrui 10 metų".


 • 1997 m. Oreivystės centras pradėjo įgyvendinti iliuminacinį miesto gražinimo projektą - „Gedimino prospektas - sostinės Kalėdų gatvė”. Tada pirmąkart šv.Kalėdų proga buvo papuoštas Gedimino prospektas. Įvertinęs Oreivystės centro pastangas 1997 m. Vilniaus miesto Meras įteikė įstaigai padėką už sumanymus ir pastangas tvarkant miestą.
 • 1997 m. Oreivystės centras buvo apdovanotas Vilniaus miesto Mero padėka už AB LTB banko fasado šventinį papuošimą, o 1998 m. už „Bitės GSM” vitrinos kalėdinį papuošimą ir AB „Lietuvos telekomas” fasadų šventinį dekoravimą.
 • Nuo 1999 m. įgyvendinamas projektas - „Tūkstantmečio šviesa”. Vilniaus TV bokštas - aukščiausia šv.Kalėdų eglė. 1999 m. projektai „Tūkstantmečio šviesa” buvo įtraukti į Lietuvos valstybingumo Tūkstantmečio jubiliejaus paminėjimo projektus. O Vilniaus televizijos bokštas – į Lietuvos Gineso rekordų knygą, kaip aukščiausia šv.Kalėdų eglė.
 • 2000 m. Oreivystės centrui buvo įteikta šv. Kristoforo statulėlė už Vilniaus miesto grąžinimą.