• Romualdas Bakanauskas Licencijos Nr. BPL - 002
  Pilotas nuo 1991 m.
  Pilotas - instruktorius nuo 1991 m.
  Komercinė kvalifikacija nuo 1991 m.
  Romualdui oreivystė – gyvenimo variklis. Oreivystės karjera prasidėjo 1988 m. - tai vienas pirmųjų oro balionų pilotų Lietuvoje. Daugelio aviacijos renginių iniciatorius ir organizatorius, pilotų mokyklos įkūrėjas.
  Romualdas ne tik nuoširdus ir išradingas žmogus žemėje, bet ir nepakeičiamas patarėjas ir mokytojas danguje.
  Nuo 2014 metų visas vasaras praleidžia oro balionų tėvynėje Prancūzijoje – būtent ten Luaros laukuose gainioja vėjus.
  Skrydžių patirtis neapsiriboja tik Lietuvos padangėmis, jos siekia Rusiją, Japoniją, Prancūziją ir net Iraką.
 • Jolanta Tūraitė Licencijos Nr. BPL - 065
  Pilotė nuo 1997 m.
  Jolantai oreivystė – nuolatinė šventė danguje. Jos karjera oreivystėje prasidėjo nuo 1997 m.
  Ne tik tuo metu, bet ir dabar, moteris oro balione yra tikra egzotika.
  Jolanta daugelio aviacijos renginių, tame tarpe ir Europos oro balionų čempionato Vilniuje 2003 m. organizatorė.
  Siekianti tikslo, neįprastų idėjų autorė, visada pasitempus ir spinduliuojanti draugiškumą Jolanta ne tik gyvenime, bet ir kolektyve.
 • Aurimas Vengrys Licencijos Nr. BPL - 083
  Pilotas nuo 1999 m.
  Pilotas instruktorius nuo 2005 m.
  Komercinė kvalifikacija nuo 2005 m.
  Оreivystės centro vyr. pilotas 2004 - 2009 m.
  Aurimui oreivystė – gyvenimo būdas ir nuolatinis tikslų siekimas. Jis oreivystę atrado 1997 metais, studijuodamas teisės mokslus. Ilgainiui šis pomėgis tapo pagrindine aistra ir gyvenimo būdu. 2004 metais Aurimas ėmėsi misijos oreivystę padaryti prieinamą visiems, o Oreivystės centrą iš klubo paversti profesionalia oro balionų kompanija. Jis ne tik puikus pilotas, instruktorius ir vadovas, bet ir atsakingas bei teisingas žmogus gyvenime.
  Aurimo skrydžių geografija apima Lietuvą, Latviją, Estiją, Lenkiją, Suomiją, Daniją, Rusiją, Čekiją, Šveicariją, Prancūziją, Tunisą, JAV, Iraną, Australiją.
  Nuo 2011 metų Aurimas Lietuvos vardą ir oreiviškas tradicijas populiarina Prancūzijoje, Luaros slėnyje, kur skraido pats ir skraidina kitus.
 • Giedrius Leškevičius Licencijos Nr. BPL - 151
  Pilotas nuo 2009 m.
  Pilotas instruktorius nuo 2013 m.
  Naktinių skrydžių kvalifikacija nuo 2014 m.
  Oreivystės centro vyr. pilotas 2012-2014 m.
  Aktyviausias Oreivystės centro pilotas nuo 2012 m.
  Giedriui oreivystė – yra jo tikroji meilė, kasdien vis kita daina ir nata. Svajonė apie oro balioną prasidėjusi dar vaikystėje negalėjo neišsipildyti. Atsidūrus tinkamu laiku ir šalia tinkamų žmonių tiesiog privalai tapti drąsiu ir meistrišku pilotu. O tada visos svajonės pildosi. Ne tik balione su Giedriumi gali traukti dainą, bet ir gyvenime…
  Puikus ir patikimas žmogus, vienas linksmiausių, aktyviausių, įdomiausių ir nuoširdžiausių žmonių, pilotų Lietuvoje.
  Skrydžių patirtis visoje Lietuvoje, Šveicarijoje, Prancūzijoje, Suomijoje, JAE.
 • Кęstutis Petronis Licencijos Nr. BPL - 131
  Pilotas nuo 2007 m.
  Kęstučiui oreivystė - kasdieninis pakilimas iš kasdienybės. Kartais taip nutinka, kad oro baliono piloto licencija kelis metus padulkėjusi lentynoje tampa tarsi neatsiejamu kasdienybės „bilietu“, taip nutiko ir Kęstučiui. Tyliai ir atkakliai mokęsis padangių meno vieną dieną tiesiog tampi drąsiu ir patikimu pilotu. Nuo 2014 metų vienas aktyviausių Oreivystės centro pilotų, mylimas ir gerbiamas Klubo narys.
  Kęstučiu galima pasitikėti ne tik ore, bet ir gyvenime – patars, supras ir išspręs.
  Skrydžių patirtis visoje Lietuvoje Suomijoje, Šveicarijoje, Prancūzijoje, Vietname.
  Lietuvos oro balionų čempionato 2018 m. organizatorius – kai dangaus tampa mažai, imiesi tiesiog jį „praplėsti“.
 • Mindaugas Kilikevičius Licencijos Nr. BPL - 120
  Pilotas nuo 2006 m.
  Komercinė kvalifikacija nuo 2011 m.
  Oreivystės centro vyr. pilotas 2009 - 2010 m.
  Skrydžių virš Vilniaus koordinatorius 2010 - 2013 m.
  Mindaugui oreivystė – dar viena platybė, kur galima užsimiršti. Jeigu paklausite Mindaugo, ar galima suderinti orą ir vandenį, jis atsakys - TAIP, bet neilgam. Šiuo metu pasirinkęs jūros platybes ir palikęs oro balionus svajonėse, net neabejojame, kad vieną dieną, tiesiog sukeis prioritetus ir vėl kils aukštyn. Negali pamiršti ir išsižadėti to, kas buvo tavo gyvenimas ir kuo kvėpavai.
  Puikiai įvaldęs oro prognozių meną, Mindaugas puikus ir atsakingas pilotas.
  Skrydžių patirtis Danijoje, Suomijoje, Šveicarijoje ir Prancūzijoje.
 • Ramūnas Navalinskas Licencijos Nr. BPL - 137
  Pilotas nuo 2008 m.
  Ramūnui oreivystė – kasdienis iššūkis ir ribų peržengimas. Vienas aktyviausių ir stropiausių Oreivystės centro Klubo pilotų niekada neateis į skrydį šiaip, visada bus pasiruošęs ir atsakingas. Žemėje IT specialistas ir šokėjas, danguje – linksmas, atsakingas, ir iš širdies „krikštijantis“ keleivius pilotas.
  Atsakomybės jausmas, nuoširdumas ir humoro jausmas Ramūną lydi tiek gyvenime, tiek oro balione.
  Skrydžių patirtis Lietuvoje, Lenkijoje, Šveicarijoje, Latvijoje ir Prancūzijoje.
 • Tomas Katinas Licencijos Nr. BPL - 184
  Pilotas nuo 2014 m.
  Tomui oreivystė – dar viena aistra. Kinas, motociklai ir oro balionai – tokios veikos rodo žmogaus išskirtinumą ir unikalumą. Netikėtai atsidūręs Oreivystės centro klube, užaugo į puikų ir patikimą pilotą. Jeigu yra oras danguje, tai bus ir mūsų Tomas balione – su juo visada linksma ir, svarbiausia, saugu.
  Norite praleisti įdomiai ir neužmirštamai laiką tiek danguje, tiek žemėje – Tomas Jums padės.
  Skrydžių patirtis Lietuvoje, Lenkijoje, Latvijoje, Švedijoje, Prancūzijoje, Tunise, JAV (Albuquerque).
 • Feliksas Bakanauskas Licencijos Nr. BPL-123
  Pilotas nuo 2006 m.
  Oreivystė Feliksui užkoduota genuose. Užaugęs tarp balionų, Feliksas taip augina ir savo atžalas. Darbo reikalais migruojantis per pasaulį kas keleri metai vis grįžta ir skraido, skraido, skraido. Profesionalus, apskaičiuojantis ir patikimas pilotas Feliksas užtikrina, kad balione praleistas laikas įsimins ilgam.
  Skrydžių patirtis Lietuvoje, Lenkijoje ir Prancūzijoje.
 • Diana Jarmalaitė Licencijos Nr. BPL-126
  Pilotė nuo 2007 m.
  Dianai oreivystė – svajonė. Šiuo metu gainiojanti ilgesio vėjus balionams Azijoje, prieš kelis metus Diana buvo viena linksmiausių ir aktyviausių oro balionų piločių, puiki Klubo ir komandos narė. Drąsi, aktyvi, žingeidi, nuolat padedanti Oreivystės centro Klubo narė yra labai laukiama Lietuvos danguje. Tokių moterų Lietuvai tikrai reikia.
 • Daiva Rakauskaitė Licencijos Nr. BPL-114
  Pilotė nuo 2005 m.
  Lietuvos moterų čempionato I etapo nugalėtoja (2009 m.) Europos moterų oro balionų vicečempionė (2017 m.). Daugelio sportinių renginių dalyvė ir prizininkė. Šiuo metu ilsisi nuo pilotavimo, nes tikrai daug laiko paskirta šiam sportui, daug pasiekta ir kartais tiesiog reikia pertraukos.
 • Karolis Revuckas Licencijos Nr. BPL-163
  Pilotas nuo 2010 m.
  Karoliui oreivystė – kasdienis iššūkis. Karolis nuostabiai jaučiasi žemėje, bet nepraleidžia progos ir paskraidyti. Siekiantis tikslų, energingas ir atsakingas pilotas. Žmogus, kuriuo galima pasikliauti. Vienas aktyviausių ir profesionaliausių komandos narių 2009 - 2011 m. Išaugęs į puikų pilotą ir balionautojų „šeimos“ narį.
  Skrydžių patirtis Lietuvoje, Lenkijoje ir Prancūzijoje.
 • Audrius Lukoševičius Licencijos Nr. BPL-187
  Pilotas nuo 2015 m.
  Audriui oreivystė – netikėtai išsipildžiusi svajonė. Sako, kad reikia svajoti atsargiai, nes vieną dieną tos svajonės gali išsipildyti. Taip nutiko ir Audriui. Kai daug metų tik svajoji apie baliono pilotavimą, o čia staiga atsiduri tinkamu laiku ir tinkamoje vietoje ir žiūrėk, žmogau, po poros metų jau pilotas. Taip gali būti tik su Oreivystės centro komanda. 2014 m. vienas aktyviausių komandos narių išaugo į atsakingą, atsargų ir puikų pilotą. Jeigu Audrius ore, vadinasi ir saulė plieskia, vėjas ramus ir palankus.
  Skrydžių patirtis Lietuvoje.
 • Tomas Varkalis Licencijos Nr. BPL-191
  Pilotas nuo 2016 m.
  Tomui oreivystė – antras kvėpavimas. Tomo gyvenimas lyg deimanto formos balionas. Rytas – diena –vakaras Tomas ir Balionai. Žingsnis po žingsnio užtikrintai ėjęs piloto licencijos link, jau džiugina daugybę keleivių savo skrydžiais. Drąsiai, profesionaliai daug metų buvęs komandos narys, dabar neatsiejamai „įklimpęs“ į pilotavimo liūną, Tomas nei dienos nebūna be balionų. Puikus, nuoširdus, atsakingas ne tik šeimos žmogus, bet ir mūsų klubo dalis.
  Atsakingas už Oreivystės centro automobilių parko ir balionų priežiūrą.
  Intensyvi skrydžių patirtis Lietuvoje.
 • Boleslovas Vengrys Licencijos Nr. BPL-199
  Pilotas nuo 2018 m.
  Boleslovui oreivystė – naujas iššūkis. Boleslovas yra tas „obuolys“, kuris visgi nenuriedėjo toli nuo savo brolio. Daug metų bandęs apsiriboti balioninės komandos pareigomis, vieną dieną ėmė ir „pasirašė“. O tada prasideda linksmybės, kai negali atsitraukti nuo baliono ir nori skristi ir skristi. Profesionalus, atsakingas ir patikimas komandos narys, augantis puikus pilotas.
  Skrydžių patirtis Lietuvoje.
 • Dainius Balčius Licencijos Nr. BPL-200
  Pilotas nuo 2018 m.
  Dainiui oreivystė – atitrūkimas nuo kasdienybės. 2016 m. energingai ir drąsiai atėjęs į Oreivystės centrą trejus metus iš eilės skynė aktyviausio komandos nario laurus. Bet ateina laikas, kai turi „pasiduoti“ likimo vėjams, ir tampi pilotu. Užtikrintas, atsakingas ir patikimas žmogus ne tik balione, bet ir gyvenime. Mes net neabejojame, kad pažabos Lietuvos vėjus, įvaldys vėjų gainiojimo meną.
  Skrydžių patirtis Lietuvoje.