Po 10 metų pertraukos Oreivystės centras / Ballooning.LT ir vėl organizuoja atvirą 26-ąjį Lietuvos karšto oro balionų čempionatą. Šįkart renginys vyks 2018 m. gegužės 24 – 27 dienomis Ukmergėje ir Ukmergės apylinkėse. Čempionatas vyks kartu su Ukmergės savivaldybės organizuojamomis Ukmergės miesto dienomis.

Oro balionai - aristokratiškas užsiėmimas, o Ukmergė - Lietuvos dvarų kraštas. Tad šis oro balionų čempionatas bus išties aristokratiškas. Varžybų centras ir visi renginio dalyviai bus įkurti kunigaikščių Radvilų rezidencijoje, klasicizmo stiliaus rūmuose - Taujėnų dvare.

Renginyje dalyvaus 30 stipriausių, gudriausių ir labiausiai patyrusių oro balionų ekipažų iš Lietuvos ir užsienio, taip pat keletas fiestos balionų. Iš viso renginyje planuojami 35 oro balionai, apie 150 dalyvių.

26–ojo  atviro Lietuvos oro balionų čempionato metu Oreivystės centras / Ballooning.LT sieks maksimaliai suderinti sportinius, pažintinius dalyvių tikslus ir tuo pačiu pradžiuginti Ukmergės miesto ir apylinkių gyventojus. Juk Lietuvos čempionatas Ukmergės rajone vyksta pirmą kartą. Todėl daugelis skrydžių planuojama virš Ukmergės. Skrydžiai bus ne tik turiningi bei įdomūs sportine prasme, bet ir matomi Vilkmergės krašto gyventojams. Miesto gyventojus ir svečius planuojama nudžiuginti naktiniu oro balionų paradu.

Renginio programą rasite čia.

Pagarbiai,

Kęstutis Petronis
Renginio direktorius
Tel. +370 698 06775
El.paštas ukmerge2018@oreivystescentras.lt