Turite svečių? Norite parodyti jiems Vilnių / Lietuvą iš viršaus? Paskraidinkite juos oro balionais.

Mielai suorganizuosime Jums oro balionų fiestą – grupinę ekskursiją oro balionais. Grupiniai skrydžiai visada žavūs, nes skrendantieji gali pasigrožėti ne tik miesto ir gamtos vaizdais, bet ir daugybe balionų, skriejančių šalia.

Skrydžio metu galėsite išbandyti eilę skirtingų užduočių – skrydžio etapų: greičiausias oro baliono pakilimas, tiksliausias skrydis į tikslą, aukščiausias taškas, tolimiausias atstumas, geriausias nusileidimas ir t.t.  Čia kiekvienas bus naudingas ir atsakingas už bendrą rezultatą. Balionuose gali būti nuo 3 iki 8 komandos narių – keleivių.

Jei skrisite pirmą kartą, būsite pakrikštyti pagal senas oreivių tradicijas, Jums bus suteikti garbingi titulai ir krikšto vardai, įteikti pirmojo skrydžio sertifikatai. Skrydžio įspūdžiai bus "užtvirtinti" šampano taure.

Vienu metu galime paskraidinti iki 40 žmonių. Jei Jūsų daugiau - ne bėda, suorganizuosime skrydį ir 100-ui žmonių.

Į skrydžio kainą įeina valandos trukmės skrydis, profesionalaus piloto paslaugos, jaukus ir šiltas aptarnavimas, krikštynų ceremonija, pirmojo skrydžio sertifikatas, šampanas, kitos malonios staigmenos. Jūsų sveikata skrydžio metu yra apdrausta 100 000 EUR sumai.