DREAMING TO FLY? BOOK IT NOW +370 652 00510

Experience
the joy of flying!

Experience
the joy of flying!

Experience
the joy of flying!

Experience
the joy of flying!

Experience
the joy of flying!

Experience
the joy of flying!

Price Calculator
Flight type
Flight location
Passengers
0€
Let's go! I want To gift
Passengers Fly
Oreivystės centras Ballooning.lt
Volume:
8500 m³
Year of production:
2019
Passengers:
Pilot +14 - 16 passengers
Giedrius Leškevičius
Pilot since 2009 m.
Experience
1100+ hours
License No.
BPL - 151
Languages:
Tripadvisor Reviews

The balloon tour is recommended
for everybody visiting
Lithuania.

      friendly, fun, reliable, communicative crew. The service is expensive but those people are worth it. Greetings to the pilot Tomas Varkalis!

    austejak1
    9/24/2020
Follow news

Follow us on social media
Ballooning.lt

Comments Box SVG iconsUsed for the like, share, comment, and reaction icons
Kad balionai nepasimirštų per rudenį🤓🧐🎈 1796 m. pabaigoje ir 1797 m. pradžioje Paryžiuje Garnerenas pagamino vandenilinį aerostatą ir jį kelis kartus išbandė, pirmiausia, neatleisdamas virvės, o po to du kartus balionui leisdamas laisvai kilti. Per antrąjį skrydį jis pririšo prie savo šuns parašiutą ir išmetė gyvūną iš pintinės. Šuo laimingai pasiekė žemę. 1797 m. spalio 22 d. Garnerenas sukvietė Paryžiaus grietinėlę stebėti pirmąjį žmogaus šuolį su parašiutu. Prie baliono pririšo pintinę su parašiutu. Garnerenas įlipo į pintinę ir balionas pakilo į 200 sieksnių (400 metrų) aukštį. 17 val. 29 min. Garnerenas nupjovė jungiančias virves. Sutrikę žiūrovai stebėjo, kaip pintinė vartėsi ore, ir jau nesitikėjo, kad Garnerenas išliks gyvas. Tačiau drąsuoliui buvo diagnozuotas paprasčiausias kaulo išnirimas, kurį jis patyrė trenkdamasis į žemę.

Kad balionai nepasimirštų per rudenį🤓🧐🎈
1796 m. pabaigoje ir 1797 m. pradžioje Paryžiuje Garnerenas pagamino vandenilinį aerostatą ir jį kelis kartus išbandė, pirmiausia, neatleisdamas virvės, o po to du kartus balionui leisdamas laisvai kilti. Per antrąjį skrydį jis pririšo prie savo šuns parašiutą ir išmetė gyvūną iš pintinės. Šuo laimingai pasiekė žemę. 1797 m. spalio 22 d. Garnerenas sukvietė Paryžiaus grietinėlę stebėti pirmąjį žmogaus šuolį su parašiutu. Prie baliono pririšo pintinę su parašiutu. Garnerenas įlipo į pintinę ir balionas pakilo į 200 sieksnių (400 metrų) aukštį. 17 val. 29 min. Garnerenas nupjovė jungiančias virves. Sutrikę žiūrovai stebėjo, kaip pintinė vartėsi ore, ir jau nesitikėjo, kad Garnerenas išliks gyvas. Tačiau drąsuoliui buvo diagnozuotas paprasčiausias kaulo išnirimas, kurį jis patyrė trenkdamasis į žemę.
... See MoreSee Less

9 hours ago

Load more
23 years of experience
5000+ flights
30 000+ passengers
12 qualified pilots